Obwieszczenie Prezydenta Miasta Suwałk z dnia 5 września 2011 r. o numerach oraz granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych dla głosowania korespondencyjnego i o lokalach przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

O B W I E S Z C Z E N I E

Prezydenta Miasta Suwałk

z dnia 5 września 2011 r.

o numerach oraz granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych dla głosowania korespondencyjnego i o lokalach przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.

Na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach oraz granicach stałych i odrębnych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o siedzibach obwodowych komisji wyborczych właściwych dla głosowania korespondencyjnego i o lokalach przystosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.   

NR OBWODU
GŁOSOWANIA
GRANICA OBWODU GŁOSOWANIA

SIEDZIBA OBWODOWEJ

KOMISJI WYBORCZEJ

1

Ulice: Artyleryjska, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Brylantowa, Buczka, Bursztynowa, Czwartaków, Diamentowa, Kosynierów, Krzemowa, Lotnicza, Partyzantów, Platynowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, 41 Pułku Piechoty, Rubinowa, Saperska, Szafirowa, Topazowa, Trzydziestolecia PRL, Turkusowa, Ułanów Grochowskich, Wojczyńskiego, Zastawie.

Przedszkole nr 1
ul. M. Buczka 41
tel. 693- 991- 592
2

Ulice: Elbląska, Gdańska, Koszalińska, Kościuszki (od początku do nr 30), Olsztyńska, Słupska, Sportowa, Szczecińska, Szwoleżerów, Tarnobrzeska, Toruńska, W. Romana, Wojska Polskiego (bez nr 29), Zamojska.

Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Wojska Polskiego 13
tel. 87 566-21-01 lub 661-971-564
3

Ulice: Augustowska, Białostocka, Bielskobialska, Bydgoska, Chełmska, Ciechanowska, Częstochowska, Dubowo I, Ełcka, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Hubala, Jeleniogórska, Kaliska, Katowicka, Kielecka, Konińska, Krakowska, Krośnieńska, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lubelska, Łomżyńska, Łódzka, Majerskiego, Nowosądecka, Olecka, Opolska, Ostrołęcka, Papiernia, Pilska, Piotrkowska, Płocka, Poznańska, Przemyska, Radomska, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Siedlecka, Sieradzka, Skierniewicka, Tarnowska, Wałbrzyska, Warszawska, Węgorzewska, Włocławska, Wrocławska, Zielonogórska.

Klub Jednostki
Wojskowej 1747
ul. Wojska Polskiego 40
 
4

Ulice: Augusta II Mocnego, Bakałarzewska, S. Batorego, B. Chrobrego, Grunwaldzka, Wł. Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Konarskiego, Kościuszki (od nr 31 do nr 54), Krasickiego, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, Łanowa, Wł. Łokietka, Mickiewicza, Mieszka I, 23 Października, Jana III Sobieskiego, Staszica, B. Śmiałego, Traktorzystów, Wł. Warneńczyka, Wazów, Zarzecze, Zygmunta Augusta.

Wojewódzka Stacja
Pogotowia Ratunkowego
ul. Mickiewicza 15
tel. 87 566-22-68 wew. 45
5
Ulice: Gałaja, Ks. Hamerszmita, Kamedulska, plac Piłsudskiego, E. Plater (od początku do nr 26A).
Centrum Doskonalenia Nauczycieli            i Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamedulska 3
tel. 87 566-36-46
6
Ulice: E. Plater (od nr 27 do końca), Skłodowskiej.
Biblioteka Publiczna
ul. E. Plater 33A
tel. 87 565-62-46
7

Ulice: Bulwarowa, Kołłątaja, Kościuszki (od nr 55 do końca), Miodowa, Narutowicza, Ogrodowa, Piękna, Podhorskiego, Pułaskiego (nieparzyste do nr 61 oraz parzyste do nr 52), Reymonta, Sikorskiego, Suzina, Szpitalna (parzyste do nr 34, nieparzyste do nr 43),plac Świętego Krzyża, Zacisze, Zielna, Żeromskiego, Żytnia.

Zespół Szkół Nr 8
ul. Kościuszki 126
tel. 87 566-20-40
8

Ulice: Staniszewskiego, Utrata (nieparzyste od nr 11 do końca oraz parzyste od nr 8 do końca), Waryńskiego.

Przedszkole nr 2
ul. Waryńskiego 29
tel. 87 566-38-90
9
Ulice: Osiedle II.
Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
ul. Noniewicza 49
tel. 87 565-22-17
10

Ulice: Bielickiego, Budowlana, Ciesielska, Energetyczna, Górna, Górnicza, Mechaników, Mereckiego, Murarska, Polna, Robotnicza, Rolnicza, Wesoła, Wiejska, Wigierska, Zahańcze, Żniwna.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
ul. Noniewicza 10
tel. 87 562-83-01
11

Ulice: Bł. Siostry K. Mackiewicz, Chłodna, Konopnickiej, Krótka, Ks. J.J. Zawadzkiego, Sejneńska (nieparzyste do nr 21 oraz parzyste do nr 6).

Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki
ul. Noniewicza 71
tel. 87 566-42-11
12
Ulice: 1 Maja (nieparzyste oraz parzyste od nr 6 do końca).
Naczelna Organizacja Techniczna
ul. 1 Maja 15
tel. 87 566-54-22
13

Ulice: Cicha, Dąbrówka, Jasna, Klasztorna, Mała, Miła, Młynarska, Parkowa, Paweckiego, Piaskowa, Przemysłowa, Przytorowa, Sejneńska (nieparzyste od nr 23 do końca oraz parzyste         od nr 8 do końca), Sianożęć, Składowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Utrata Krótka.

Zespół Szkół Technicznych
ul. Sejneńska 33
tel. 87 565-36-33
14
Ulice: Dwernickiego, Noniewicza.
Zespół Szkół nr 1
ul. Noniewicza 83
tel. 87 566-66-07
15
Ulice: Korczaka.
Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Korczaka 2A
tel. 87 563-03-49
16

Ulice: 1 Maja nr 2, nr 4, nr 4A, Utrata (nieparzyste do nr 9A oraz parzyste do nr 6).

Przedszkole nr 3
ul. Korczaka 4A
tel. 87 566-21-57
17
Ulice: Kolejowa, Kowieńska, Parowozowa, Północna, Wileńska, Wylotowa, Zwrotnicza.
Fabryka Mebli „Forte” Sp. z o.o.
ul. Północna 30
tel. 87 562-87-28
18

Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa (nieparzyste nr 41, 41A i 41B, parzyste od nr 22 do nr 36), Leszczynowa, Lipowa, Olszowa, Orzechowa, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

Filia Biblioteki Publicznej
ul. Klonowa 41
tel. 87 567-11-09
19

Ulice: Brzostowskiego, Buczyńskiego, Klonowa (parzyste do nr 20 oraz nieparzyste do nr 39), Lutostańskiego, Modrzewiowa, Nowomiejska, Papieża Jana Pawła II.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. Nowomiejska 10
tel. 87 566-41-49
20

Ulice: Klonowa (parzyste od nr 38 do końca, nieparzyste od nr 43 do końca), Moniuszki, Szymanowskiego.

Zespół Szkół nr 9
ul. Klonowa 51
tel. 87 567-51-40
21
Ulice: Młynarskiego.
Gimnazjum nr 4
ul. Klonowa 51
tel. 87 567-51-40
22

Ulice: Armii Krajowej, Białorogi – leśniczówka, Chopina, Czarnoziem, Falka, Ogińskiego, Pułaskiego (parzyste od nr 54 do nr 64), Studzieniczne, Szwajcaria, Prymasa Wyszyńskiego.

Przedszkole nr 10
ul. Nowomiejska 18
tel. 87 567-30-26
23
Ulice: Pułaskiego nr 66 - Dom Pomocy Społecznej „Kalina”.
Dom Pomocy Społecznej „Kalina”
ul. Pułaskiego 66
tel. 87 562-85-25
24

Ulice: Pułaskiego (nieparzyste od nr 63 do nr 91), Putry.

Przedszkole nr 8 z Oddziałami
Integracyjnymi
ul. Putry 4B
tel. 87 567-15-54
25

Ulice: Andersa, Pułaskiego (parzyste od nr 68 do końca oraz nieparzyste od nr 93 do końca).

Przedszkole nr 7
ul. Andersa 10
tel. 87 567-25-89
26
Ulice: Kowalskiego (od początku do nr 9 A).
Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Minkiewicza 50
tel. 87 567-10-75
27
Ulice: Kowalskiego (parzyste od nr 10 do nr 20), Paca.
Oddział Terenowy Stowarzyszenia OHP
ul. Paca 4
tel. 87 565-24-22
28

Ulice: Kowalskiego (nieparzyste od nr 11 do końca, parzyste od nr 22 do końca).

Przedszkole nr 6
ul. Kowalskiego 19
tel. 87 567-42-94
29
Ulice: Lityńskiego, Minkiewicza.
Gimnazjum nr 6
ul. Minkiewicza 50
tel. 87 565-78-16
30
Ulice: Antoniewicza, Obozowa, Patli, Tysiąclecia Litwy, Witosa.
Przedszkole nr 5 z Oddziałem
Integracyjnym
ul. Witosa 4
tel. 693-962-267
31
Ulice: Reja.
Zespól Szkół nr 10
ul. Antoniewicza 5
tel. 87 567-74-05
32
Ulice: Daszyńskiego.
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Daszyńskiego 25A
tel. 87  567-12-36 
33

Ulice: Dmowskiego, Franciszkańska, Krzywólka, Legionów, 11 Listopada, Paderewskiego.

Zespół Szkół nr 3
ul. Szpitalna 66
tel. 87 567-80-63
34

Ulice: Szpitalna (nieparzyste od nr 45, parzyste od nr 36 (bez nr 60 i 62) do końca).

Szkoła Podstawowa nr 11
ul. Szpitalna 66
tel. 87 565-52-86
35
Ulice: Wojska Polskiego nr 29 - Areszt Śledczy.
Areszt Śledczy
ul. Wojska Polskiego 29
tel. 87 565-12-07
36

Ulice: Szpitalna nr 62 - Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład

Opieki Zdrowotnej
ul. Szpitalna 62
tel. 87 562-64-00
37
Ulice: Szpitalna nr 60 - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki.
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
ul. Szpitalna 60
tel. 87 562-95-32

 

 

* Głosowanie odbywa się w lokalu obwodowej komisji wyborczej w ciągu jednego dnia, bez przerwy od godziny 7:00 do 21:00.     

* Lokale obwodowych komisji wyborczych o numerach 6, 9, 10, 14, 19, 23, 25 i 34 są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (art. 16 § 1 pkt 3 Kodeksu wyborczego).                                                                                   
* Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej „Kalina”, ul. Pułaskiego 66, 16-400 Suwałki, tel. 87 562-85-25 została wyznaczona do głosowania korespondencyjnego (art. 61 B Kodeksu wyborczego).

   Prezydenta Miasta Suwałki
/ - /    Czesław Renkiewicz

                                  


Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Czesław Renkiewicz - Prezydent Miasta Suwałk

Wytwarzający/odpowiadający: Zenon Rytwiński

Wprowadzający: Zenon Rytwiński

Data wprowadzenia: 2011-09-06

Data modyfikacji: 2011-09-14

Opublikował: Zenon Rytwiński

Data publikacji: 2011-09-06