O B W I E S Z C Z E N I E

Prezydenta Miasta Suwałk

z dnia 29 września 2010 r.

o numerach i granicach obwodów głosowania utworzonych na terenie Miasta Suwałk oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów
i sejmików województw, Rady m. st.Warszawy i rad dzielnic m. st.Warszawy oraz wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast,  zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r.  – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw  (Dz.U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547; z 2004 r. Nr 25, poz. 219, Nr 102, poz. 1055 i Nr 167,
poz. 1760; z 2005 r. Nr 175, poz. 1457; z 2006 r. Nr 17, poz. 128, Nr 34, poz. 242, Nr 146, poz. 1055, Nr 159, poz. 1127 i Nr 218, poz. 1592; z 2007 r. Nr 25, poz. 162, Nr 48, poz. 327 i Nr 112, poz. 766; z 2008 r.
Nr 96, poz. 607 i Nr 180, poz. 1111; z 2009 r. Nr 213, poz. 1651 i 152 oraz z 2010 r. Nr 57, poz. 356) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji  wyborczych:    

NR OBWODU

GŁOSOWANIA

GRANICA  OBWODU  GŁOSOWANIA

SIEDZIBA  OBWODOWEJ

KOMISJI  WYBORCZEJ

1

Ulice: Artyleryjska, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Brylantowa, Buczka, Bursztynowa, Czwartaków, Diamentowa, Kosynierów, Krzemowa, Lotnicza, Partyzantów, Platynowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, 41 Pułku Piechoty, Rubinowa, Saperska, Szafirowa, Topazowa, Trzydziestolecia PRL, Turkusowa, Ułanów Grochowskich, Wojczyńskiego, Zastawie.

Przedszkole nr 1

ul. M. Buczka 41

tel. kom. 693- 991- 592

2

Ulice: Elbląska, Gdańska, Koszalińska, Kościuszki (od początku do nr 30), Olsztyńska, Słupska, Sportowa, Szczecińska, Szwoleżerów, Tarnobrzeska, Toruńska, W. Romana, Wojska Polskiego  (bez nr 29), Zamojska.

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Wojska Polskiego 13

tel. 87  566-21-01 lub 661-971-564

3

Ulice: Augustowska, Białostocka, Bielskobialska, Bydgoska, Chełmska, Ciechanowska, Częstochowska, Dubowo I, Ełcka, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Hubala, Jeleniogórska, Kaliska, Katowicka, Kielecka, Konińska, Krakowska, Krośnieńska, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lubelska, Łomżyńska, Łódzka, Majerskiego, Nowosądecka, Olecka, Opolska, Ostrołęcka, Papiernia, Pilska, Piotrkowska, Płocka, Poznańska, Przemyska, Radomska, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Siedlecka, Sieradzka, Skierniewicka, Tarnowska, Wałbrzyska, Warszawska, Węgorzewska, Włocławska, Wrocławska, Zielonogórska.

Klub Garnizonowy

ul. Wojska Polskiego 40

 

4

Ulice: Augusta II Mocnego, Bakałarzewska, S. Batorego, B. Chrobrego, Grunwaldzka, Wł. Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Konarskiego, Kościuszki (od nr 31 do nr 54), Krasickiego, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, Łanowa, Wł. Łokietka, Mickiewicza, Mieszka I, 23 Października, Jana III Sobieskiego, Staszica, B. Śmiałego, Traktorzystów, Wł. Warneńczyka, Wazów, Zarzecze, Zygmunta Augusta.

Wojewódzka Stacja

Pogotowia Ratunkowego

ul. Mickiewicza 15

tel. 87 566-22-68  wew. 45

5

Ulice: Gałaja, Ks. Hamerszmita, Kamedulska, plac Piłsudskiego, E. Plater (od początku do nr 26A).

Centrum Doskonalenia Nauczycieli            i Kształcenia Ustawicznego

ul. Kamedulska 3

tel. 87  566-36-46 lub 563-17-08

6

Ulice: E. Plater (od nr 27 do końca), Skłodowskiej.

Biblioteka Publiczna

ul. E. Plater 33A

tel. 87 565-62-46

7

Ulice: Bulwarowa, Kołłątaja, Kościuszki (od nr 55 do końca), Miodowa, Narutowicza, Ogrodowa, Piękna, Podhorskiego, Pułaskiego (nieparzyste do nr 61 oraz parzyste do nr 52), Reymonta, Sikorskiego, Suzina, Szpitalna (parzyste do nr 34, nieparzyste do nr 43), plac Świętego Krzyża, Zacisze, Zielna, Żeromskiego, Żytnia.

Zespół Szkół Nr 8

ul. Kościuszki 126

tel. 87  566-20-40

8

Ulice: Staniszewskiego, Utrata (nieparzyste od nr 11 do końca oraz parzyste od nr 8 do końca), Waryńskiego.

Przedszkole nr 2

ul. Waryńskiego 29

tel. 87  566-38-90

9

Ulice: Osiedle II.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

ul. Noniewicza 49

tel. 87  565-22-17

10

Ulice: Bielickiego, Budowlana, Ciesielska, Energetyczna, Górna, Górnicza, Mechaników, Mereckiego, Murarska, Polna, Robotnicza, Rolnicza, Wesoła, Wiejska, Wigierska, Zahańcze, Żniwna.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

ul. Noniewicza 10

tel. 87  562-83-01

11

Ulice: Bł. Siostry K. Mackiewicz, Chłodna, Konopnickiej, Krótka, Ks. J.J. Zawadzkiego, Sejneńska (nieparzyste do nr 21 oraz parzyste do nr 6).

Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki

ul. Noniewicza 71

tel. 87  566-42-11

12

Ulice: 1 Maja (nieparzyste oraz parzyste od nr 6 do końca).

Naczelna Organizacja Techniczna

ul. 1 Maja 15

tel. 87 566-54-22

13

Ulice: Cicha, Dąbrówka, Jasna, Klasztorna, Mała, Miła, Młynarska, Parkowa, Paweckiego, Piaskowa, Przemysłowa, Przytorowa, Sejneńska (nieparzyste od nr 23 do końca oraz parzyste         od nr 8 do końca), Sianożęć, Składowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Utrata Krótka.

Zespół Szkół Technicznych

ul. Sejneńska 33

tel. 87  565-36-30

14

Ulice: Dwernickiego, Noniewicza.

Zespół Szkół nr 1

ul. Noniewicza 83

tel. 87  566-66-07

15

Ulice: Korczaka.

Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. Korczaka 2A

tel. 87  563-03-49

16

Ulice: 1 Maja nr 2, nr 4, nr 4A, Utrata (nieparzyste do nr 9A oraz parzyste do nr 6).

Przedszkole nr 3

ul. Korczaka 4A

tel.  087  566-21-57

17

Ulice: Kolejowa, Kowieńska, Parowozowa, Północna, Wileńska, Wylotowa, Zwrotnicza.

Fabryka Mebli „Forte” Sp. z o.o.

ul. Północna 30

tel. 87  562-87-28

18

Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa (nieparzyste nr 41, 41A  i 41B, parzyste od nr 22 do nr 36), Leszczynowa, Lipowa, Olszowa, Orzechowa, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

Dom Złotego Wieku

ul. Klonowa 41A

 

19

Ulice: Brzostowskiego, Buczyńskiego, Klonowa (parzyste do nr 20 oraz nieparzyste do nr 39), Lutostańskiego, Modrzewiowa, Nowomiejska, Papieża Jana Pawła II.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Nowomiejska 10

tel. 87  566-41-49

20

Ulice: Klonowa (parzyste od nr 38 do końca, nieparzyste od nr 43 do końca), Moniuszki, Szymanowskiego.

Zespół Szkół nr 9

ul. Klonowa 51

tel. 87  567-51-40

21

Ulice: Młynarskiego.

Gimnazjum nr 4

ul. Klonowa 51

tel. 87  567-51-40

22

Ulice: Armii Krajowej, Białorogi – leśniczówka, Chopina, Czarnoziem, Falka, Ogińskiego, Pułaskiego (parzyste od nr 54 do nr 64), Studzieniczne, Szwajcaria, Prymasa Wyszyńskiego.

Przedszkole nr 10

ul. Nowomiejska 18

tel. 87  567-30-26

23

Ulice: Pułaskiego nr 66 - Dom Pomocy Społecznej „Kalina”.

Dom Pomocy Społecznej „Kalina”

ul. Pułaskiego 66

tel. 87  562-85-25

24

Ulice: Pułaskiego (nieparzyste od nr 63 do nr 91), Putry.

Przedszkole nr 8 z Oddziałami

Integracyjnymi

ul. Putry 4B

tel. 87  567-15-54

25

Ulice: Andersa, Pułaskiego (parzyste od nr 68 do końca oraz nieparzyste od nr 93 do końca).

Przedszkole nr 7

ul. Andersa 10

tel. 87  567-25-89

26

Ulice: Kowalskiego (od początku do nr 9 A).

Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Minkiewicza 50

tel. 87  567-10-75

27

Ulice: Kowalskiego (parzyste od nr 10 do nr 20), Paca.

Oddział Terenowy Stowarzyszenia OHP

ul. Paca 4

tel. 87  565-24-22

28

Ulice: Kowalskiego (nieparzyste od nr 11 do końca, parzyste od nr 22 do końca).

Przedszkole nr 6

ul. Kowalskiego 19

tel.  087  567-42-94 i 512-470-944

29

Ulice: Lityńskiego, Minkiewicza.

Gimnazjum nr 6

ul. Minkiewicza 50

tel. 87  565-78-16

30

Ulice: Antoniewicza, Obozowa, Patli, Tysiąclecia Litwy, Witosa.

Przedszkole nr 5 z Oddziałem

Integracyjnym

ul. Witosa 4

tel. 87  567-76-29  wew. 24,

tel. kom. 693-962-267

31

Ulice: Reja.

Zespól Szkół nr 10

ul. Antoniewicza 5

tel. 87  567-74-05

32

Ulice: Daszyńskiego.

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. Daszyńskiego 25A

tel. 87 567-12-36 

33

Ulice: Dmowskiego, Franciszkańska, Krzywólka, Legionów, 11 Listopada, Paderewskiego.

Zespół Szkół nr 3

ul. Szpitalna 66

tel. 87  567-80-63

34

Ulice: Szpitalna (nieparzyste od nr 45, parzyste od nr 36 (bez nr 60 i 62) do końca).

Szkoła Podstawowa nr 11

ul. Szpitalna 66

tel. 087  565-52-86

35

Ulice: Wojska Polskiego nr 29 - Areszt Śledczy.

Areszt Śledczy

ul. Wojska Polskiego 29

tel. 87 565-12-07

36

Ulice: Szpitalna nr 62 - Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład

Opieki Zdrowotnej

ul. Szpitalna 62

tel. 87  562-64-00

37

Ulice: Szpitalna nr 60 - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki.

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki

ul. Szpitalna 60

tel. 87  562-95-32

 

 

Głosowanie odbywa się w lokalu obwodowej komisji wyborczej, w ciągu jednego dnia, bez przerwy, między godziną 800 a 2200.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Pełniący Funkcję      
Prezydenta Miasta Suwałki


Wiesław Stelmach      

UWAGA:       Siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych o numerach: 6,  10,  19  i  23 posiadają podjazdy dla osób niepełnosprawnych.                         

Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Wiesław Stelmach - Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Suwałk

Wytwarzający/odpowiadający: Zenon Rytwiński

Wprowadzający: Zenon Rytwiński

Data wprowadzenia: 2010-10-20

Data modyfikacji: 2010-10-20

Opublikował: Zenon Rytwiński

Data publikacji: 2010-10-20