Obwieszczenie Prezydenta Miasta Suwałk z dnia 12 maja 2010 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

O B W I E S Z C Z E N I E

Prezydenta Miasta Suwałk

z dnia 12 maja 2010 r.

o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 roku o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 47, poz. 544 z 2000 r. z późn.zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz o siedzibach obwodowych komisji wyborczych w mieście Suwałki.   

NR  OBWODU
GŁOSOWANIA
GRANICA   OBWODU GŁOSOWANIA
SIEDZIBA   OBWODOWEJ
KOMISJI   WYBORCZEJ
1

Ulice: Artyleryjska, Batalionów Chłopskich, Bohaterów, Brylantowa, Buczka, Bursztynowa, Czwartaków, Diamentowa, Kosynierów, Krzemowa, Lotnicza, Partyzantów, Platynowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, 41 Pułku Piechoty, Rubinowa, Saperska, Szafirowa, Topazowa, Trzydziestolecia PRL, Turkusowa, Ułanów Grochowskich, Wojczyńskiego, Zastawie.

Przedszkole nr 1

ul. M. Buczka 41

tel. 693 991 592

2

Ulice: Elbląska, Gdańska, Koszalińska, Kościuszki (od początku do nr 30), Olsztyńska, W. Romana, Słupska, Sportowa, Szczecińska, Szwoleżerów, Tarnobrzeska, Toruńska, Wojska Polskiego (bez nr 29), Zamojska.

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Wojska Polskiego 13

tel. 087 566-21-01
3

Ulice: Augustowska, Białostocka, Bielskobialska, Bydgoska, Chełmska, Ciechanowska, Częstochowska, Dubowo I, Ełcka, Giżycka, Gołdapska, Gorzowska, Hubala, Jeleniogórska, Kaliska, Katowicka, Kielecka, Konińska, Krakowska, Krośnieńska, Legnicka, Leszczyńska, Leśna, Lubelska, Łomżyńska, Łódzka, Majerskiego, Nowosądecka, Olecka, Opolska, Ostrołęcka, Papiernia, Pilska, Piotrkowska, Płocka, Poznańska, Przemyska, Radomska, Rzemieślnicza, Rzeszowska, Siedlecka, Sieradzka, Skierniewicka, Tarnowska, Wałbrzyska, Warszawska, Węgorzewska, Włocławska, Wrocławska, Zielonogórska.

Klub Garnizonowy

ul. Wojska Polskiego 40

tel. kom. 607 465 783

4

Ulice: Augusta II Mocnego, Bakałarzewska, S. Batorego, B. Chrobrego, Grunwaldzka, Wł. Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Konarskiego, Kościuszki (od nr 31 do nr 54), Krasickiego, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, Łanowa, Wł. Łokietka, Mickiewicza, Mieszka I, 23 Października, Jana III Sobieskiego, Staszica, B. Śmiałego, Traktorzystów, Wł. Warneńczyka, Wazów, Zarzecze, Zygmunta Augusta.

Wojewódzka Stacja

Pogotowia Ratunkowego

ul. Mickiewicza 15

tel. 087 566-22-68 w. 45
5

Ulice: Gałaja, Ks. Hamerszmita, Kamedulska, plac Piłsudskiego, E. Plater (od początku do nr 26A).

Centrum Doskonalenia Nauczycieli            i Kształcenia Ustawicznego

ul. Kamedulska 3

tel. 087 566-38-46
6
Ulice: E. Plater (od nr 27 do końca), Skłodowskiej.

Biblioteka Publiczna

ul. E. Plater 33A

tel. 087 565-62-46

7

Ulice: Bulwarowa, Kołłątaja, Kościuszki (od nr 55 do końca), Miodowa, Narutowicza, Ogrodowa, Piękna, Podhorskiego, Pułaskiego (nieparzyste do nr 61 oraz parzyste do nr 52), Reymonta, Sikorskiego, Suzina, Szpitalna (parzyste do nr 34, nieparzyste do nr 43),plac Świętego Krzyża, Zacisze, Zielna, Żeromskiego, Żytnia.

Zespół Szkół Nr 8

ul. Kościuszki 126

tel. 087 566-20-40
8

Ulice: Staniszewskiego, Utrata (nieparzyste od nr 11 do końca oraz parzyste od nr 8 do końca), Waryńskiego.

Przedszkole nr 2

ul. Waryńskiego 29

tel. 087 566-38-90
9

Ulice: Osiedle II.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

ul. Noniewicza 49

tel. 087 565-22-17
10

Ulice: Bielickiego, Budowlana, Ciesielska, Energetyczna, Górna, Górnicza, Mechaników, Mereckiego, Murarska, Polna, Robotnicza, Rolnicza, Wesoła, Wiejska, Wigierska, Zahańcze, Żniwna.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

ul. Noniewicza 10

tel. 087 562-83-01
11

Ulice: Chłodna, Konopnickiej, Krótka, Sejneńska (nieparzyste do nr 21 oraz parzyste do nr 6).

Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki

ul. Noniewicza 71

tel. 087 566-42-11
12

Ulice: 1 Maja (nieparzyste oraz parzyste od nr 6 do końca).

Naczelna Organizacja Techniczna

ul. 1 Maja 15

tel. 087 566-54-22

13

Ulice: Cicha, Dąbrówka, Jasna, Klasztorna, Mała, Miła, Młynarska, Parkowa, Paweckiego, Piaskowa, Przemysłowa, Przytorowa, Sejneńska (nieparzyste od nr 23 do końca oraz parzyste         od nr 8 do końca), Sianożęć, Składowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Utrata Krótka.

Zespół Szkół Technicznych

ul. Sejneńska 33

tel. 087 565-36-30
14

Ulice: Dwernickiego, Noniewicza.

Zespół Szkół nr 1

ul. Noniewicza 83

tel. 087 566-66-07
15
Ulice: Korczaka.

Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. Korczaka 2A

tel. 087 563-03-49
16

Ulice: 1 Maja nr 2, nr 4, nr 4A, Utrata (nieparzyste do nr 9A oraz parzyste do nr 6).

Przedszkole nr 3

ul. Korczaka 4A

tel. 087 566-21-57
17

Ulice: Kolejowa, Kowieńska, Parowozowa, Północna, Wileńska, Wylotowa, Zwrotnicza.

Fabryka Mebli  “Forte” Sp. z o.o.

ul. Północna 30

tel. 087 567-52-70
18

Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa (nieparzyste nr 41, 41A i 41B, parzyste od nr 22 do nr 36), Leszczynowa, Lipowa, Olszowa, Orzechowa, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wrzosowa.

Dom Złotego Wieku

ul. Klonowa 41A

 tel. kom. 663 398 416

19

Ulice: Brzostowskiego, Buczyńskiego, Klonowa (parzyste do nr 20 oraz nieparzyste do nr 39), Lutostańskiego, Modrzewiowa, Nowomiejska, Papieża Jana Pawła II.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Nowomiejska 10

tel. 087 566-41-49
20

Ulice: Klonowa (parzyste od nr 38 do końca, nieparzyste od nr 43 do końca), Moniuszki, Szymanowskiego.

Zespół Szkół Nr 9

ul. Klonowa 51

tel. 087  567-51-40
21
Ulice: Młynarskiego.

Gimnazjum nr 4

ul. Klonowa 51

tel. 087 567-51-40
22

Ulice: Armii Krajowej, Białorogi – leśniczówka, Chopina, Czarnoziem, Falka, Ogińskiego, Pułaskiego (parzyste od nr 54 do nr 64), Studzieniczne, Szwajcaria, Prymasa Wyszyńskiego.

Przedszkole nr 10

ul. Nowomiejska 18

tel. 087 567-30-26
23

Ulice: Pułaskiego nr 66 - Dom Pomocy Społecznej „Kalina”.

Dom Pomocy Społecznej „Kalina”

ul. Pułaskiego 66

tel. 087 562-85-25
24

Ulice: Pułaskiego (nieparzyste od nr 63 do nr 91), Putry.

Przedszkole nr 8 z Oddziałami

Integracyjnymi

ul. Putry 4B

tel. 087 567-15-54
25

Ulice: Andersa, Pułaskiego (parzyste od nr 68 do końca oraz nieparzyste od nr 93 do końca).

Przedszkole nr 7

ul. Andersa 10

tel. 087 567-25-89
26

Ulice: Kowalskiego (od początku do nr 9A).

Szkoła Podstawowa nr 7

ul. Minkiewicza 50

tel. 087 567-10-75
27

Ulice: Kowalskiego (parzyste od nr 10 do nr 20), Paca.

Oddział Terenowy Stowarzyszenia OHP

ul. Paca 4

tel. 087 565-24-22
28

Ulice: Kowalskiego (nieparzyste od nr 11 do końca, parzyste od nr 22 do końca).

Przedszkole nr 6

ul. Kowalskiego 19

tel. 087 567-42-94 i 512-470-944
29

Ulice: Lityńskiego, Minkiewicza.

Gimnazjum nr 6

ul. Minkiewicza 50

tel. 087 565-78-16
30

Ulice: Antoniewicza, Obozowa, Patli, Witosa.

Przedszkole nr 5 z Oddziałem

Integracyjnym

ul. Witosa 4

tel. 087 567-76-29 w. 24,

tel. kom. 693 962 267

31
Ulice: Reja.

Zespól Szkół  nr 10

ul. Antoniewicza 5

tel. 087 567-74-05
32
Ulice: Daszyńskiego.

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

ul. Daszyńskiego 25A

tel. 087 567-12-36 

33

Ulice: Franciszkańska, Dmowskiego, Krzywólka, Legionów, 11 Listopada, Paderewskiego.

Zespół Szkół nr 3

ul. Szpitalna 66

tel. 087 567-80-63
34

Ulice: Szpitalna (nieparzyste od nr 45, parzyste od nr 36 (bez nr 60 i 62) do końca)

Szkoła Podstawowa nr 11

ul. Szpitalna 66

tel. 087 565-52-86

35

Ulice: Wojska Polskiego nr 29 - Areszt Śledczy.

Areszt Śledczy

ul. Wojska Polskiego 29

tel. 087 565-12-07

36

Ulice: Szpitalna nr 62 - Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład

Opieki Zdrowotnej

ul. Szpitalna 62

tel. 087 562-64-01
37

Ulice: Szpitalna nr 60 - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki.

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki

ul. Szpitalna 60

tel. 087 562-95-32
 
 
 

Głosowanie odbywa się w lokalu obwodowej komisji wyborczej, w ciągu jednego dnia, bez przerwy, między godziną 6:00 a 20:00.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Prezydent Miasta Suwałk: Józef Gajewski

UWAGA:       Siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych o numerach:

6, 10,14, 18, 24 i 34   posiadają

podjazdy dla osób niepełnosprawnych.                              


Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Józef Gajewski - Prezydent Miasta Suwałk

Wytwarzający/odpowiadający: Zenon Rytwiński

Wprowadzający: Zenon Rytwiński

Data wprowadzenia: 2010-05-12

Modyfikujący: Zenon Rytwiński

Data modyfikacji: 2010-05-20

Opublikował: Zenon Rytwiński

Data publikacji: 2010-05-12