Radni Rady Miejskiej w Suwałkach VIII kadencji

  1. Bogdan Bezdziecki ( bbezdziecki@um.suwalki.pl )
  2. Sylwester Cimochowski ( scimochowski@um.suwalki.pl )
  3. Tadeusz Czerwiecki ( tczerwiecki@um.suwalki.pl )
  4. Zbigniew Roman De- Mezer ( zde-mezer@um.suwalki.pl )
  5. Anna Maria Gawlińska ( agawlinska@um.suwalki.pl )
  6. Krystyna Gwiazdowska ( kgwiazdowska@um.suwalki.pl )
  7. Jacek Juszkiewicz ( jjuszkiewicz@um.suwalki.pl )
  8. Mariola Brygida Karpińska ( mkarpinska@um.suwalki.pl )
  9. Kamil Klimek ( kklimek@um.suwalki.pl )
  10. Karol Korneluk ( kkorneluk@um.suwalki.pl )
  11. Stanisław Kulikowski ( skulikowski@um.suwalki.pl )
  12. Kamil Lauryn ( klauryn@um.suwalki.pl )
  13. Jacek Niedźwiedzki ( jniedzwiedzki@um.suwalki.pl )
  14. Adam Ołowniuk ( aolowniuk@um.suwalki.pl )
  15. Wojciech Pająk ( wpajak@um.suwalki.pl )
  16. Zdzisław Przełomiec ( zprzelomiec@um.suwalki.pl )
  17. Jacek Roszkowski ( jroszkowski@um.suwalki.pl )
  18. Anna Ruszewska ( aruszewska@um.suwalki.pl )
  19. Jarosław Schabieński ( jschabienski@um.suwalki.pl )
  20. Sławomir Sieczkowski ( ssieczkowski@um.suwalki.pl )
  21. Andrzej Turowski ( aturowski@um.suwalki.pl )
  22. Marek Lech Zborowski- Weychman ( mzborowski-weychman@um.suwalki.pl )

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Suwałkach

Wytwarzający/odpowiadający: Marcin Andrzej Szypulski - Kierownik Biura Rady Miejskiej

Data wytworzenia: 2018-11-22

Wprowadzający: Marcin Szypulski

Data wprowadzenia: 2015-02-12

Data modyfikacji: 2019-10-02

Opublikował: Marcin Szypulski

Data publikacji: 2015-02-12